Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/library/libraries/localization/pomo/plural-forms.php on line 224
Tradex | import-export

ARTYKUŁY CHEMII GOSPODARCZEJ

de_DEpl_PLru_RUus

Import-Eksport w Tradex

Nasza hurtownia chemii gospodarczej już od 1998 roku specjalizuje się w dystrybucji środków czystości i kosmetyków. Ofertę kierujemy zarówno do niewielkich sklepów, jak również rozwiniętych sieci handlowych. Prowadząc sprzedaż hurtową kosmetyków przykładamy dużą wagę do sprawności i efektywności realizacji zamówień. Dbamy o relacje budowane z naszymi Klientami oraz o długofalową współpracę, a uczciwość i rzetelność to nasze główne domeny.

Największą wartością hurtowni Tradex jest kompetentny i zaangażowany zespół. Staramy się tworzyć takie warunki pracy, aby każdy czuł się u nas stabilnie, a jednocześnie miał możliwości rozwoju. Doskonałym dowodem na powodzenie takiej polityki jest fakt, że skład naszego zespołu od ponad 10 lat rozwija się, ale nie rotuje, a niektórzy pracownicy tworzą hurtownię Tradex od samego początku jej istnienia.

Tradex, dzięki dynamicznemu rozwojowi, z powodzeniem operuje na rynku polskim i zagranicznym. Lokalizacja, w której się mieścimy sprawia, że znajdujemy się w centrum europejskiego szlaku handlowego. Umożliwia to sprawną, szybką i terminową realizację zamówień. Dzięki ścisłej współpracy z Eulerherme oraz ING Commercial Finance jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom dogodne terminy płatności.

Naszą konkurencyjność budujemy poprzez zawieranie ścisłej i opartej na pozytywnych relacjach współpracy z dostawcami i odbiorcami zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Ponadto, dysponujemy szerokim asortymentem ponad 14 tysięcy produktów, pochodzących od producentów znanych i docenianych przez konsumentów marek. W naszej ofercie znajdziecie państwo produkty chemii gospodarczej i kosmetyki takich producentów, jak m.in.:

  • HENKEL
  • PROCTER & GAMBLE
  • UNILEVER
  • COLGATE & PALMOLIVE
  • BEIERSDORF
  • JOHNSON & JOHNSON
  • RECKITT BENCKISER
  • BURNUS POLSKA
  • INCO-VERITAS


  • Naszym działaniom przyświeca chęć nieustannego rozwoju. Dlatego też dużą wagę przykładamy do sugestii naszych Klientów oraz Kontrahentów. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje obejmujące zakres oferowanych przez nas produktów oraz marek. Zapraszamy do współpracy zarówno producentów, jak też hurtownie i sieci handlowe, ale także niewielkie sklepy, których przedstawiciele pragną uzupełnić asortyment produktami znanymi i poszukiwanymi przez Klientów końcowych.