Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/library/libraries/localization/pomo/plural-forms.php on line 224
Tradex | O nas

ARTYKUŁY CHEMII GOSPODARCZEJ

de_DEpl_PLru_RUus

O FIRMIE

Jakość i doświadczenie Tradex doceniane i nagradzane Tradex działa na rynku już od ponad 20 lat. Założycielem i właścicielem hurtowni jest Michał Gąsiorowski-Kutyła. Nie tylko doskonale przełożył on swoją wiedzę i doświadczenie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim postawił na rozwój zespołu. To właśnie dzięki zaangażowanym i kompetentnym pracownikom, hurtownia chemii gospodarczej Tradex wzniosła się na wyżyny przedsiębiorczości.

Wysiłek, determinacja, dbałość o szczegóły i dynamiczny rozwój, zostały docenione w rankingu „Gazele Biznesu”. Już od 2011 roku, regularnie zdobywamy niezwykle ważną dla każdego, biorącego udział w rankingu przedsiębiorstwa, nagrodę Gazela.

Ranking „Gazele Biznesu” prezentuje firmy, które pochwalić się mogą największym wzrostem obrotów w okresie ostatnich trzech lat. Autorem prestiżowego rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Odpowiada ona za weryfikację danych finansowych przedsiębiorstw, które zgłosiły się do udziału w rankingu.

„Gazele Biznesu” to jednak nie tylko obroty. Nagroda jest także świadectwem uczciwie zarządzanego przedsiębiorstwa, dbającego o interes swoich Klientów i Kontrahentów.

Podążając za dobrą passą, podjęliśmy także wyzwanie udziału w rankingu „Gepardy Biznesu 2015”. Kryterium oceny wydawanej przez Instytut Europejskiego Biznesu, był wzrost rynkowej wartości przedsiębiorstwa o ponad 10%.

Jesteśmy zadowoleni i dumni z nagród, jakie otrzymaliśmy. Jednak najlepszym dowodem na wartość naszej działalności są długoterminowe kontrakty, zawierane z naszymi Klientami. Najlepsze wyniki, jakimi możemy się pochwalić, to:

  • 20 lat funkcjonowania i rozwoju na rynku polskim oraz zagranicznym
  • Ponad 14000 dostępnych w ofercie produktów znanych i cenionych marek
  • Pozycja czołowego dystrybutora chemii gospodarczej i kosmetyków w Polsce
  • I przede wszystkim – ponad 1500 zadowolonych Klientów.


  • Dziękujemy za możliwość współpracy! Dokładamy najwyższych starań, aby niezmiennie wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom!