ARTYKUŁY CHEMII GOSPODARCZEJ

de_DEpl_PLru_RUus

Dane Kontaktowe

Tradex
Michał Gąsiorowski Kutyła
ul. Wolności 48 BF
43-602 Jaworzno
NIP:632 130 73 20

Tel. 32 617 78 16
Email. biuro@tradex.com.pl

Tomasz Zaforemski - Doradca klienta kluczowego, Key account managerTel.+48 781 365 676, email. tomasz.zaforemski@tradex.com.pl

Wiesław Peruń - Doradca HandlowyTel.+48 781 365 673, email. wieslaw.perun@tradex.com.pl

Piotr Karbowniczek - Doradca HandlowyTel.+ 48 781 365 674, email. piotr.karbowniczek@tradex.com.pl

Witold Baran - Doradca HandlowyTel.+48 781 365 633, email. witold.baran@tradex.com.pl

Zbigniew Kostka - Doradca HandlowyTel.+48 781 365 675, email. zbigniew.kostka@tradex.com.pl

Godziny otwarciaPn-Pt 9:00 - 17:00

TEL/FAX. 32 617 78 16
Email. biuro@tradex.com.pl

Edyta Peruń - Pracownik biurowyTel. 32 617 78 16, email. edyta.perun@tradex.com.pl

Aldona Janas - Pracownik biurowyTel. 32 617 78 16, email. aldona.janas@tradex.com.pl

Magdalena Kacprzak - Pracownik biurowyTel. 32 617 78 16, email. magdalena.kacprzyk@tradex.com.pl

Monika Kłosińska - Export Import Specialist Tel. 0048 888 777 835 Email. monika.klosinska@tradex.com.pl

Tel. 0048 789 063 809 Email. office@tradex.com.pl

Sebastian Kacprzak - Logistyk Tel. 781 365 670 Email. logistyk@tradex.com.pl

Agnieszka Tokarz - Specjalista ds. finansowo - rozliczeniowych Tel. 781 365 679 , email. agnieszka.tokarz@tradex.com.pl

Jakub Kratiuk - Kierownik ds zakupów, Key account manager Tel.+48 790 700 460, email. jakub.kratiuk@tradex.com.pl

Biuro Rachunkowe Obligo, Mirosława Wrona Tel. 504 548 883 , email : mirkawrona@gmail.com www.obligobedzin.pl

mapka dojazdu